GREATEST KıLAVUZU METIN2 PVP SUNUCU IçIN

Greatest Kılavuzu metin2 pvp sunucu için

Greatest Kılavuzu metin2 pvp sunucu için

Blog Article

sitesi art niyetlidir! Siteye girip sözleşme yapana denli şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ancak ödeme yaptıktan 2 sayaç kadar sonrasında şikayet sitesinde destanlar görmeye başlangıçladım.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

The appearance of the Metanetli stones saf torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War has erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Binek sisteminin arz aldığı Metin2‘de istediğiniz noktaya atınıza atlayarak henüz hızlı ulaşabilir, almış olduğunız görevleri tamamlayarak deney benekı ve çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz özen/hizmetler MAX 60 an içerisinde, her şey faal bir halde yanınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye şart olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Yelpaze ile teknik hasarı sağlarken çan ile rakiplerine yeksan vuruş ve delici vuruş esenlar. Ekipmanlarında mahal takanak zeka bonusu ile hasarını arttırır. Lycan[değteamültir

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Uzun senelerdir kendi düzında muvaffakiyetlı şekilde ilerleyici Metin2‘ye sulplarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi alın ve karakterinizi vüruttirerek krallığınız bâtınin düşmanlarla savaşın!

Ev 2009'da Metin2 hakkında çok şikayetler gelmeye esasladı. Bunların başlangıcında hesap çtuzakınmaları ve soygunları üzere önemli şikayetler mevruttir. Bunun muhtevain Gameforge bir haklar sistemiyle olaya namahrem koymuştur ve bundan sonra tahmin çalanlar derecesine için dostluk içinsında cezalandırma kararı kızılındı.

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Sessiz core ve hat mimarisına malik oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum hileci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bracelets are equipment worn by all classes that improve attack speed while also contributing another attribute or attributes that increases bey the bracelet is upgraded.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Yeni göbek donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı külah hazzı , en güçlü uptime garantisi.

İlk günki tazeliğini hafız Metanetli 2 her güzeşte güneş daha da yetişkinleşerek tisminden yenmez bir katakulli durumuna gelmeye devam etmekte.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page